Enter-Instalacje sp. z o.o.

Zakres prac: Opracowanie, Optymalizacja kodu, Optymalizacja SEO, Programowanie, Projekt
Technologie: Bootstrap, CSS, HTML, Illustrator, Javascript, Photoshop, PHP, Wordpress

Zobacz stronę

Wykonanie strony internetowej dla spółki z branży instalacyjnej. Pomysł, projekt oraz sugestie dostarczane od samego początku, konsultowane były na bieżąco z właścicielami spółki. Głównym celem było stworzenie nowoczesnej i przejrzystej strony, skierowanej głównie do klientów biznesowych. Sporo więc znajdziemy na niej wolnych przestrzeni, bieli oraz odcieni szarości.

Całość oparta o połączenie strony typu one-page ( rolka ) oraz zakładek ze szczegółowymi informacjami. Z powodu użycia dość złożonego i widowiskowego szablonu ( bardzo dużo elementów ruchomych, możliwość dalszej rozbudowy strony ) po akceptacji kod strony został zoptymalizowany. 

Ponieważ strona jest zbudowana od zera, zarówno sam projekt jak i domena, całość jest mocno otagowana słowami kluczowymi, co sprzyja jej dobremu indexowaniu się w wyszukiwarkach.

Podstawowe czynności wykonywane przy tym zleceniu:

  • Opracowanie i przygotowanie projektu strony
  • Wybór konkretnych metod wykonania
  • Omówienie i stworzenie odpowiednich podstron
  • Wykonanie zdjęć firmy
  • Całościowe wykonanie strony
  • Optymalizacja kodu
  • Optymalizacja strony pod SEO
  • Wdrożenie

Jeśli interesują Cię szczegóły oraz użyte rozwiązania serdecznie zapraszamy poniżej dla dokładniejszej analizy. W innym wypadku zapraszamy do zapoznania się z galerią lub bezpośrednim odwiedzeniem strony ( przycisk na początku ).

 


Czysty i przejrzysty nagłówek strony. Zdjęcie w tle autorstwa Filipa Kubali, przedstawiające nową siedzibę firmy fajnie wypełnia tło. Przyciski przekierowują do odpowiednich sekcji na stronie głównej, aby nie trzeba było przewijać w poszukiwaniu najpotrzebniejszych informacji.

Standardowy formularz kontaktowy dostępny również na stronie głównej. W nagłówku znajdziemy do niego szybkie przekierowanie dla klienta.

Standardowa stopka firmowa, zawierająca wszystkie najpotrzebniejsze informacje. M.in link przekierowujący do profilu facebookowego, przewijany pasek z polecanymi producentami oraz najpopularniejsze tagi znajdujące się na stronie, sprzyjające pozycjonowaniu.

Przykładowa strona tekstowa zawierająca ostatnie realizacje firmy. Dodatkowo zastosowane rozwijane sekcje, jeśli użytkownik jest zainteresowany szczegółami wykonanych zleceń.

Wyskakująca mapka dojazdu, po kliknięciu przycisku. Domyślnie niewidoczna na stronie głównej, a jednocześnie bardzo przejrzysta po otwarciu.

Poprzedni projekt:
Następny projekt: